65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

Досягнення школи у 2013-2014 навчальному році

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.03.2014. Данілкова Даша з 2-В класу та ансамбль "Козачок"(молодша група) посіли І місце у ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі " Пісня в солдатській шинелі", який був присвячений 70-річчю визволення Одеси від фашистів.

 

19.03.2014.  2 загальношкільних проекта школи  "Осінній благодійний ярмарок" та "Подаруй дітям казку") стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок"!

 

21.03.2014. Шкільна команда "А поговорити" посіла ІІІ місце у міському конкурсі "Що? Де? Коли?" з краєзнавства.

Склад команди: Чумаченко Васелина, Косоловська Лія, Петров Іван, Мелкозьорова Марія, Піть Ігор, Співаков Олександр.

Керівник команди: Бондаренко Н.І.

 

21.03.2014. Наші переможці ІХ міського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості  «Зоряна юність Одеси»

Лауреати І ступеня

Данилкова Дар'я 2-В Солісти-вокалісти, Читці Лауреат І ступеня
Михайличенко  Вероніка 3-В Солісти-вокалісти Лауреат І ступеня
Тесля Катерина 5-В Літературна творчість Лауреат І ступеня
Шаговська Любов 8-В(проза) Літературна творчість Лауреат І ступеня
Скрицька Анастасія 3-В Читці Лауреат І ступеня
Валіцька  Злата 2-В Читці Лауреат І ступеня
Єрмоленко Марія 2-В Читці Лауреат І ступеня
Кліменко Валерія 1-В Читці Лауреат І ступеня
Войтенко Аріна 1-В Читці Лауреат І ступеня
Ансамбль «Козачок» (старша група) Хореографія Лауреат І ступеня
Ансамбль «Козачок» (молод. група) Хореографія Лауреат І ступеня
Ступко, Співак, Крук, Федчишна, Авдеева, Кульчицкая Хореографія Лауреат І ступеня
Бидниченко Дар'я 2-В (худ.гімнастика) Хореографія Лауреат І ступеня
Атавіна Анастасія 2-А Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Балмажи Анна 3-Б Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Бальжик Юрій 2-А Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Гафійчук Анастасія 1-Б Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Догаль Михайло 1-Б Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Кириленко Анастасія 1-Б Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Лужецький  Ярослав 1-А Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Лужицька Владислава 1-А Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Надкернична Кіра 1-А Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Александровські Аліна та Анна 4-А Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Строганова Катерина 1-А Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Терновенко Юлія 3-В Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Кузьміна Катерина 8-А Образотворче мистецтво Лауреат І ступеня
Колектив 9-Б класу Ж.Б.Мольер «Мещанин во дворянстве» Театральний жанр Лауреат І ступеня
Колектив 5-В класу Джанни Родари «Чипполино» Театральний жанр Лауреат І ступеня
Туриченко Катерина  1-А Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Задерновський Петро 1-А Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Піть  Роберт 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Бурлімов Владислав 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Залєвський Федір 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Кліменко Валерія 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Коваль Данило 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Пахомов Микола 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Чанів Олександр 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Якименко Ілля 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Співак Софія 2-Б Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Полішевська Анна 2-Б Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Василець Єлизавета 2-Б Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Михайличенко Влада 2-Б Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Гоштанар Аркадій 2-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Ковалюк Анна 2-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Цуркан  Єріка 2-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Шухман Софія 2-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Петрухіна Єлизавета 2-Г Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Бардіна  Юлія 2-Г Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Рисанова Іванна  2-Г Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Ступницька Анастасія 2-Г Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Фещенко-Кононенко 3-А Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Шандрик Андрій 3-А Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Сахневич Єлизавета 3-А Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Скринька Анастасія 3-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Чоловська Анастасія 3-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Гукасян Антон 3-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Лазаренко  Дар'я 4-А Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Аміци  Денис 4-А Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня
Сердіченко Дарія  4-А Декоративно-ужиткова творчість Лауреат І ступеня

  Лауреати ІІ ступеня

Пирогова Ірина  9-Б Солісти-вокалісти Лауреат ІІ ступеня
Басов Єгор 2-Б  (скрипка) Солісти-інструменталісти Лауреат ІІ ступеня
Ян Ксенія 3-Б (віолонч.) Солісти-інструменталісти Лауреат ІІ ступеня
Лижін Ілля 1-Б (флейта) Солісти-інструменталісти Лауреат ІІ ступеня
Зейні Насим 6-А Літературна творчість Лауреат ІІ ступеня
«Веселі нотки»(молодша гр.)3-Б Інструментальні ансамблі Лауреат ІІ ступеня
Грозєва Юлія 8-А Читці Лауреат ІІ ступеня
Драченко Кирило 7-Б Образотворче мистецтво Лауреат ІІ ступеня
Біда Валерія 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Войтенко Аріна 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Гельфанд Микита 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Головін Михайло 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Ємел'янова Аліса 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Загородній Віктор 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Запорожець Микита 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Кіловата Анастасія 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Лебеденко Максим 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Меньшов Дмитро 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Нікіфорова Валерія 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Ніколаєва  Дар'я 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Пільгук Владислав 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Перов-Сазонов Іван 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Покась Аліна 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Сизоненко Софія 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Соловйова Катерина  1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Степанов Георгій 1-В Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Глуха Єлизавета 2-Б Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня
Вольєва Софія 2-Г Декоративно-ужиткова творчість Лауреат ІІ ступеня

 Лауреати ІІІ ступеня

Новоселя  Марія 6-В Солісти-вокалісти Лауреат ІІІ ступеня
Лавренюк Олександра 3-Б(віолонч.) Солісти-інструменталісти Лауреат ІІІ ступеня
Марченко Олександр1-Б (форт.) Солісти-інструменталісти Лауреат ІІІ ступеня
Ансамбль скрипалів (2-Б,3-А) Інструментальні ансамблі Лауреат ІІІ ступеня

Дипломанти

Глуха Єлизавета 2-Б (скрипка) Солісти-інструменталісти Дипломант
Гончарук Вікторія 5-Б Читці Дипломант
Киртока Єлизавета 2-Б Декоративно-ужиткова творчість Дипломант

 

19.04.2014. Наш загальношкільний проект "Щорічний осінній благодійний ярмарок" став переможцем Всеукраїнського етапу конкурсу Моральний вчинок", в якому посів ІІ місце (http://www.moral.gov.ua/news/865).

 

22.05.2014. Шкільна команда з регбі-5 перемогла у Кубку Академії Спорту. Керівник Топал К.І.

Склад команди:

Котов Олексій 5-Б

Половенко Марія 5-Б

Тулба Кирило 5-Б

Лижина Марія 5-Б

Хохлов Даніїл 5-В

Зозуля Максим 5-Б

Супруновський Іван 5-Б 

Дорош Анна 5-Б

Чернов Володимир 5-В

Копійка Богдан 5-В

Найденко Олексій 5-В

Домбровський Євген 5-Б

Джабурія Андрій  5-В

 

 Спортивний Олімп 2013-2014 року

 

Новости

2017-09-18

До уваги учнів та батьків!

Далі
2017-08-22

РОЗГЛЯД ДОКУМЕНТІВ ТА ДОПУСК ДО КОНКУРСНОГО ВИПРОБУВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ ДО 6-10 КЛАСІВ ОДЕСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ №2 У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ, БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ 28 СЕРПНЯ 2017 РОКУ О 09-00 ГОДИНІ.

Далі
2017-08-22

Списки учнів 1-х класів. Батьківські збори 28 серпня 2017 року о 17.00.

Далі
Баннер