65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

2016-2017 навчальний рік

Президент школи - Петро Порошенко , Верховна радаУкраїни

Віце-президенти - Танкіст та Ведмідь

Самоврядування в класах

Посада 5-А 5-Б 5-В 5-Г
Мер класу  Малюта Георгій Співак Софія Єрмоленко Марія Бардіна Юлія
Віце-мер класу Леонович Марія Каланча Сергій Ковалюк Анна Вольєва Софія
Інформаційна палата Цандур Анастасія Горбенко Богдан Сімакова Катерина

Ступницька Анастасія

Станєва Вероніка

Палата освіти

Бутенко Дар'я

Мамалюк Назарій

Полішевська Анна Шухман Софія Гек Роман
Палата доброї справи Мізерна Валентина Галушкін Артем Вітушко Поліна Токарюк Анастасія
Палата дозвілля Шмаровоз Володимир Басов Єгор

Датій Владислав

Заволока Ілля

Лупоядов Даніїл

 

 

Посада 6-А 6-Б 6-В
Мер класу Крутієва Катерина  Юрік Кирило  Ткач Андрій
Віце-мер класу  Попов Андрій  Полюлях Володимир  Скрицька Анастасія
Інформаційна палата  Колеснік Діана  Биков Руслан  Ковальов Ігор
Палата освіти

 Король Артур

 Остапенко Крістіна  Костіна Ірина
Палата доброї справи

 Гандзій Анастасія

Мхітарян Георгій

 Балмажи Анна  Бевза Олександр
Палата дозвілля  Теплицький Георгій  Бугеря Кирило  Петров Аркадій

 

 

 

Посада 7-А 7-Б 7-В
Мер класу  Лазаренко Дар'я Меніна Ксенія  Діордіца Ярослав
Віце-мер класу  Кушнір Олександра
 Петрова Яна  Хомицький Роман
Інформаційна палата  Татаркіна Дарія  Єфанова Юлія  Хомицька Євгенія
Палата освіти

 Лагодюк Овександра

Завадський Віталій

 Фортуна Анастасія  Кірлан Михайло
Палата доброї справи  Оробець Ольга  Варченко Олеся  Агеєнкова Аріна
Палата дозвілля

Шацький Ілля

Петренко Микита 

Бондарев Михайло Гайдукевич Анна

 

 

Посада 8-А 8-Б
Мер класу  Бураканов Валерій  Половенко Марія
Віце-мер класу  Навроцька Ганна  Тиндюк Катерина
Інформаційна палата  Гандзій Ілля  Прокопець Софія
Палата освіти

 Гек Едуард

Рибко Георгій

 Тарасюк Анна
Палата доброї справи  Каплінська Анна Мельникова Валерія 
Палата дозвілля  Горохова Катерина  Марчук Артемій

 

 

Посада 9-А 9-Б 9-В
Мер класу  Бабенко Валерія  Войтенко Кирило  Кульчицька Анна
Віце-мер класу  Федотова Аліса  Бондар Ангеліна  Янко Артем
Інформаційна палата  Медяник Євген  Руднік Юрій  Д'яченко Ілля
Палата освіти

 Балабан Анастасія

 Хмельницька Анастасія  Мельник Дар'я
Палата доброї справи  Сидоров Ярослав  Хомякова Анастасія

 Новоселя Марія  

Снітко Катерина

Палата дозвілля Демський Дмитро

Луцкер Микола    

Миняйло Даниол

Шевчук Юлія

 

 

Посада 10-й 11-А 11-Б
Мер класу  Даниленко Михайло  Вітушко Микола  Швець Євген
Віце-мер класу  Костіна Катерина  Черкасова Юлія  Загарін Антон
Інформаційна палата  Шлапак Олександр  Бессарабова Катерина  Мелкозьорова Марія
Палата освіти

 Карпенко Ніколіна

 Іванов Олександр  Цабій Дарія
Палата доброї справи  Волкова Ніколь  Корець Вікторія  Домбровська Вероніка
Палата дозвілля Сосонович Ангеліна

Піть Ігор  

Шаговська Любов

Бібік Олег

  

 

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс «Найкраща веб-сторінка учнівського колективу на сайті Одеської школи-інтернату № 2 (odsint2.com)”.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення загальношкільного конкурсу на звання „Найкращий клас року”.

ПОЛОЖЕННЯ про загальношкільний огляд-конкурс «Учень року».

Орган учнівського самоврядування-Республіка «Флотилія»

ПОЛОЖЕННЯ о выборах Президента Республики «Флотилия»  

ПОЛОЖЕННЯ «Ящик для листів та пропозицій"

ПОЛОЖЕННЯ про проведення «Малої шкільної Олімпіади»

 

 

Новости

2017-09-18

До уваги учнів та батьків!

Далі
2017-08-22

РОЗГЛЯД ДОКУМЕНТІВ ТА ДОПУСК ДО КОНКУРСНОГО ВИПРОБУВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ ДО 6-10 КЛАСІВ ОДЕСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ №2 У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ, БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ 28 СЕРПНЯ 2017 РОКУ О 09-00 ГОДИНІ.

Далі
2017-08-22

Списки учнів 1-х класів. Батьківські збори 28 серпня 2017 року о 17.00.

Далі
Баннер