65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

2017-2018 навчальний рік

 

Президент школи – Оробець Наталя (10-Б клас),

 

Віце-президент старших класів – Лазаренко Дар’я (8-А клас),

 

Віце-президент середніх класів – Ільєв Владислав (6-Б клас)

 

 

 

Самоврядування в класах

 

Посада

5-А

5-Б

5-В

5-Г

Мер класу

Зозуля Дмитро

Тулба Мирослава

Покась Аліна

Сапунов Микита

Віце-мер класу

Нагорний Олександр

Бужилов Іван

Бурлімов Владислав

Кубишкіна Ксенія

Інформаційна палата

Строганова Катерина

Юхимик Єлизавета

Нікіфорова Валерія

Гребенюк Артем

Палата освіти

Ламзак Андрій

Ознобішин Ігор

Якименко Ілля

Бальжик Крістіна

Палата доброї справи

Коваль Нікіта

Дорош Олександра

Чанєв Олександр

Трофімов Владислав

Палата дозвілля

Верезуб Вероніка

Краснов Максим

Меньшов Дмитро

Лебідь Арсеній

 

 

 

Посада

6-А

6-Б

6-В

6-Г

Мер класу

Бандурович Юлія

 Ільєв Владислав

 Калашник Вікторія

Бардіна Юлія

Віце-мер класу

 Мізерна Валентина

 Співак Софія

 Лопатнікова Маргарита

Вольєва Софія

Інформаційна палата

 Малюта Георгій

 Полішевська Анна

 Шухман Софія

Ступницька Анастасія

Палата освіти

 Бутенко Дар’я

 Василець Єлизавета

 Сімакова Катерина

Гек Роман

Палата доброї справи

 Ващенко Микита

 Михайліченко Влада

 Бідніченко Дар’я

Іщенко Микита

Палата дозвілля

 Кушнерук Марія

 Басов Єгор

 Гавриш Анна

Лупоядов Даніїл

 

 

 

Посада

7-А

7-Б

7-В

Мер класу

 Теплицький Георгій

Культе Ганна

 Скрицька Анастасія

Віце-мер класу

 Крутієва Катерина

 Юрік Кирило

 Коваленко Владислав

Інформаційна палата

 Нехаєнко Ланіта

 Остапенко Крістіна

 

Палата освіти

 Сахневич Єлизавета

 Черненко Єлизавета

 Костіна Ірина

Палата доброї справи

 Гандзій Анастасія

 Ян Ксенія

 Бевза Олександр

Палата дозвілля

Садкова Владислава

Дашкевич Ярослава

Паладі Софія

 

 

 

Посада

8-А

8-Б

8-В

Мер класу

 Лазаренко Дар’я

 Меніна Ксенія

Хомицька Євгенія

Віце-мер класу

 Груєв Андрій

 Єфанова Юлія

Картавенко Єлизавета

Інформаційна палата

 Джум Андрій

 Петрова Яна

Івашковська Катерина

Палата освіти

 Корсак Марія

 Фортуна Анастасія

Кірлан Михайло

Палата доброї справи

 Оробець Ольга

Скоропад Єлизавета

Дворніченко Андрій

Палата дозвілля

 Лагодюк Олександра

 Полініченко Марія

Агеєнкова Аріна

 

 

 

Посада

9-А

9-Б

Мер класу

 Каплінська Анна

 Загребельний Андрій

Віце-мер класу

 Антонюк Анастасія

 Тиндюк Катерина

Інформаційна палата

 Гек Едуард

 Мілєєва Анастасія

Палата освіти

 Бураканов Валерій

 Прокопець Софія

Палата доброї справи

 Гаган Назар

Гоменюк Влада

Палата дозвілля

 Волчанська Віолетта

 Калмик Костянтин

 

 

 

Посада

10-А

10-Б

11

Мер класу

 Мельник Дар’я

 Войтенко Кирило

 Регера Денис

Віце-мер класу

 Зейні Насім

 Боднар Ангеліна

 Костіна Катерина

Інформаційна палата

 Медяник Євген

 Руднік Юрій

 Недєва Ольга

Палата освіти

 Федотова Аліса

 Хмельницька Маргарита

 Лихоносова Марія

Палата доброї справи

 Костюкова Марія

 Хомякова Анастасія

 Косяк Вячеслав

Палата дозвілля

Федчишина Анна

Соколова Олександра

Бичкова Валерія

 

 

 

 

 

 

2016-2017 навчальний рік

Президент школи - Оробець Наталя

Самоврядування в класах

Посада 5-А 5-Б 5-В 5-Г
Мер класу  Малюта Георгій Співак Софія Єрмоленко Марія Бардіна Юлія
Віце-мер класу Леонович Марія Каланча Сергій Ковалюк Анна Вольєва Софія
Інформаційна палата Цандур Анастасія Горбенко Богдан Сімакова Катерина

Ступницька Анастасія

Станєва Вероніка

Палата освіти

Бутенко Дар'я

Мамалюк Назарій

Полішевська Анна Шухман Софія Гек Роман
Палата доброї справи Мізерна Валентина Галушкін Артем Вітушко Поліна Токарюк Анастасія
Палата дозвілля Шмаровоз Володимир Басов Єгор

Датій Владислав

Заволока Ілля

Лупоядов Даніїл

 

 

Посада 6-А 6-Б 6-В
Мер класу Крутієва Катерина  Юрік Кирило  Ткач Андрій
Віце-мер класу  Попов Андрій  Полюлях Володимир  Скрицька Анастасія
Інформаційна палата  Колеснік Діана  Биков Руслан  Ковальов Ігор
Палата освіти

 Король Артур

 Остапенко Крістіна  Костіна Ірина
Палата доброї справи

 Гандзій Анастасія

Мхітарян Георгій

 Балмажи Анна  Бевза Олександр
Палата дозвілля  Теплицький Георгій  Бугеря Кирило  Петров Аркадій

 

 

 

Посада 7-А 7-Б 7-В
Мер класу  Лазаренко Дар'я Меніна Ксенія  Діордіца Ярослав
Віце-мер класу  Кушнір Олександра
 Петрова Яна  Хомицький Роман
Інформаційна палата  Татаркіна Дарія  Єфанова Юлія  Хомицька Євгенія
Палата освіти

 Лагодюк Овександра

Завадський Віталій

 Фортуна Анастасія  Кірлан Михайло
Палата доброї справи  Оробець Ольга  Варченко Олеся  Агеєнкова Аріна
Палата дозвілля

Шацький Ілля

Петренко Микита 

Бондарев Михайло Гайдукевич Анна

 

 

Посада 8-А 8-Б
Мер класу  Бураканов Валерій  Половенко Марія
Віце-мер класу  Навроцька Ганна  Тиндюк Катерина
Інформаційна палата  Гандзій Ілля  Прокопець Софія
Палата освіти

 Гек Едуард

Рибко Георгій

 Тарасюк Анна
Палата доброї справи  Каплінська Анна Мельникова Валерія 
Палата дозвілля  Горохова Катерина  Марчук Артемій

 

 

Посада 9-А 9-Б 9-В
Мер класу  Бабенко Валерія  Войтенко Кирило  Кульчицька Анна
Віце-мер класу  Федотова Аліса  Бондар Ангеліна  Янко Артем
Інформаційна палата  Медяник Євген  Руднік Юрій  Д'яченко Ілля
Палата освіти

 Балабан Анастасія

 Хмельницька Анастасія  Мельник Дар'я
Палата доброї справи  Сидоров Ярослав  Хомякова Анастасія

 Новоселя Марія  

Снітко Катерина

Палата дозвілля Демський Дмитро

Луцкер Микола    

Миняйло Даниол

Шевчук Юлія

 

 

Посада 10-й 11-А 11-Б
Мер класу  Даниленко Михайло  Вітушко Микола  Швець Євген
Віце-мер класу  Костіна Катерина  Черкасова Юлія  Загарін Антон
Інформаційна палата  Шлапак Олександр  Бессарабова Катерина  Мелкозьорова Марія
Палата освіти

 Карпенко Ніколіна

 Іванов Олександр  Цабій Дарія
Палата доброї справи  Волкова Ніколь  Корець Вікторія  Домбровська Вероніка
Палата дозвілля Сосонович Ангеліна

Піть Ігор  

Шаговська Любов

Бібік Олег

  

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс «Найкраща веб-сторінка учнівського колективу на сайті Одеської школи-інтернату № 2 (odsint2.com)”.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення загальношкільного конкурсу на звання „Найкращий клас року”.

ПОЛОЖЕННЯ про загальношкільний огляд-конкурс «Учень року». 

Орган учнівського самоврядування-Республіка «Флотилія»

ПОЛОЖЕННЯ о выборах Президента Республики «Флотилия»

ПОЛОЖЕННЯ «Почтовый ящик пожеланий и предложений"(сам ящик размещен на 2-м этаже учебного корпуса) органа  школьного самоуправления Республика «ФЛОТИЛИЯ» 

ПОЛОЖЕННЯ про проведення «Малої шкільної Олімпіади»

 

 

Новости

2017-11-14

Результати конкурсу "Срібне слово" міський етап

Дальше
2017-11-05

Зустріч з шкільним поліцейським

Дальше
2017-10-18

Результати конкурсу "Срібне слово"

Дальше
Баннер