65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

Графік

проведення вчителями індивідуальних, групових, додаткових занять та консультацій

на І семестр 2017-2018 навчальний рік

П.І.Б. вчителя

Трива-лість/хв

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

1.

Александрова Л.М.

115

15.00-16.00

 

 

 

15.00-15.55

2.

Алексеева Г.І.

145

 

 

15.00-15.50

15.00-15.50

15.00-15.45

3.

Бакумова М.В.

145

15.00-15.50

15.00-15.50

 

15.00-15.45

 

4.

Барбарій А.В.

130

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

07.55-08.25

5.

Бендерська О.В.

50

 

 

15.00-15.50

 

 

6.

Біда О.О.

45

 

15.00-15.45

 

 

 

7.

Бондаренко Н.І.

110

 

 

15.00-15.55

 

15.00-15.55

8.

Броска І.А.

110

 

15.00-15.55

 

15.00-15.55

 

9.

Винокурова О.І.

75

15.00-15.40

 

15.00-15.35

 

 

10.

Волковська О.В.

70

 

 

15.00-15.35

15.00-15.35

 

11.

Гладишенко Т.П.

40

 

15.00-15.40

 

 

 

12.

Данченко С.В.

150

15.00-15.50

 

15.00-15.50

 

15.00-15.50

13.

Дімова Н.П.

70

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.15

08.00-08.15

 

14

Дідук В.П.

95

 

 

15.00-05.50

15.00-15.45

 

15.

Димитрова  Н.А.

75

 

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.15

16.

Домбровская О.О.

70

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.15

08.00-08.15

 

17.

Дубчак В.М.

120

15.00-16.00

 

15.00-16.00

 

 

18.

Житнюк О.О.

70

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.15

08.00-08.15

 

19.

Іванова К.З.

90

 

15.00-15.45

15.00-15.45

 

 

20.

Казакуца О.В.

130

15.00-15.45

15.00-15.45

 

15.00-15.40

 

21.

Кімаковська А.В.

30

 

 

 

 

15.00-15.30

21.

Коростиленко

110

 

15.00-15.40

15.00-15.40

15.00-15.30

 

23.

Кришаль Г.А.

125

 

15.00-15.40

 

15.00-15.40

15.00-15.45

24.

Кузменкова К.С.

110

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

08.00-08.25

25.

Кукурудзяк Л.

30

 

 

08.00-08.15

08.00-08.15

 

26.

Курилюк І.В.

30

 

 

15.00-15.30

 

 

27.

Куріцева Н.П.

80

 

15.00-15.40

 

15.00-15.40

 

28.

Ларіонова Г.В.

140

15.00-15.40

 

15.00-15.50

 

15.00-15.50

29.

Лиходій О.С.

145

15.00-15.50

 

15.00-15.50

15.00-15.45

 

30.

Малицька Т.А.

95

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.15

  31.

Мальцева Л.М.

120

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.20

32.

Макеєва К.Г.

40

 

08.00-08.20

 

 

08.00-08.20

33.

Маркітан О.С.

135

15.00-15.45

 

15.00-15.45

15.00-15.45

 

34.

Місержи М.П.

90

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

08.00-08.25

 

35.

Найденко В.А.

45

 

 

 

 

15.00-15.45

36.

Нікова Г.І.

30

 

15.00-15.30

 

 

 

37.

Орлова Г.А.

50

 

 

15.00-15.50

 

 

38.

Островська Д.О.

150

15.00-15.50

 

15.00-15.50

15.00-15.50

 

39.

Прокопюк І.М.

105

15.00-15.50

 

15.00-15.55

 

 

40.

Прокопів С.В.

105

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

41.

Рогозянська О.С.

85

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

 

42.

Соколова В.Р.

90

15.00-15.45

 

 

 

15.00-15.45

43.

Скібінських І.С.

120

15.00-15.40

 

15.00-15.40

15.00-15.40

 

44.

Сюпюр О.П.

135

 

15.00-15.45

15.00-15.45

15.00-15.45

 

45.

Тєтєріна Т.Г.

80

15.00-15.40

 

 

15.00-15.40

 

46.

Топал К.І.

140

07.55-08.25

07.55-08.25

07.55-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

47.

Уперенко Н.М.

100

08.00-08.25

08.00-08.25

 

08.00-08.25

08.00-08.25

48.

Федорець М.О.

55

 

 

15.00-15.55

 

 

49.

Холодова Т.Г.

100

 

15.00-15.50

 

15.00-15.50

 

50.

Холопова С.П.

55

08.00-08-20

 

 

08.00-08.20

08.00-08.15

51.

Чернега Л.В.

40

 

08.00-08.20

08.00-08.20

 

 

52.

Шугаєва Ю.І.

85

08.00-08.20

 

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

53.

Шуляк-Ів. М.А.

40

 

15.00-15.40

 

 

 

54.

Артеменко В.М.

95

14.30 – 15.20

 

14.30 – 15.15

 

 

55.

Колесник С.І.

105

 

14.30 – 15.20

 

14.30 – 115.25

 

56.

Ковалюк Т.С.

105

14.30 – 15.20

 

14.30 – 15.25

 

 

57.

Гордіенко О.Є.

125

14.30 – 15.10

14.30 – 15.10

 

14.30 – 15.15

 

58.

Кондратюк А.Д.

100

 

 

14.30 – 15.20

 

14.30 – 15.20

59.

Мазарчук О.А.

100

14.30 – 15.20

 

 

14.30 – 15.20

 

60.

Різник Н.В.

95

 

14.30 – 15.20

14.30 – 15.15

 

 

61.

Конська І.І.

95

14.30 – 15.20

 

 

14.30 – 15.15

 

62.

Сафонова Т.С.

95

 

14.30 – 15.20

 

 

         14.30 – 15.15

63.

Балановська Д.О.

90

14.30 – 15.15

 

14.30 – 15.15

 

 

64.

Зацепіна О.А.

90

 

14.30 – 15.15

 

14.30 – 15.15

 

65.

Куцарєва А.О.

90

14.30 – 15.15

 

14.30 – 15.15

 

 

66.

Мазур С.О.

105

 

14.30 – 15.20

 

 

14.30 – 15.25

П.І.Б. вчителя

Трива-лість/хв

         

1.

Александрова Л.М.

110

15.00 – 16.00

 

15.00 – 15.50

 

 

2.

Алексеева Г.І.

120

15.00 – 16.00

 

       15.00 – 16.00

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

4.

Барбарій А.В.

130

7.50 – 8.20

7.55 – 8.20

7.55 – 8.20

7.55 – 8.20

7.55 – 8.20

5.

Бендерська О.В.

55

 

15.00 -15.55

 

 

 

6.

Біда О.О.

45

 

15.00 – 15.45

 

 

 

7.

Бондаренко Н.І.

125

15.00 – 15.40

 

15.00 – 15.40

 

15.00 – 15.45

8.

Броска І.А.

95

15.00 – 15.50

 

15-00 – 15.45

 

 

9.

Винокурова О.І.

75

 

15.00 – 15.40

 

15.00 -15.35

 

10.

Волковська О.В.

80

15.00 – 15.40

 

15.00 – 15.40

 

 

11.

Гладишенко Т.П.

60

 

15.00 – 16.00

 

 

 

12.

Грицюк К.Ю.

130

15.00 – 15.40

 

15.00 – 15.40

 

15.00 – 15.50

13.

Данченко С.В.

150

15.00 – 15.50

 

15.00 – 15.50

 

15.00 – 15.50

14.

Дімова В.М.

65

8.00 – 8.20

8.00 – 8.20

8.00 – 8.25

 

 

15.

Домбровская О.О.

30

 

8.00 – 8.15

8.00 – 8.15

 

 

16.

Дубчак В.М.

145

 

 

15.00 – 15.45

15.00 – 15.45

15.00 – 15.55

17.

Житнюк О.О.

60

 

8.00 – 8.20

8.00 – 8.20

8.00 – 8.20

 

18.

Іванова К.З.

80

 

 

15.00 – 15.40

15.00 – 15.40

 

19.

Казакуца О.В.

135

 

15.00 – 15.45

15.00 – 15.45

15.00 – 15.45

 

20.

Кімаковська А.В.

30

 

 

 

15.00 – 15.30

 

21.

Крістєва О.В.

20

 

15.00 – 15.20

 

 

 

22.

Курилюк І.В.

30

 

 

15.00 – 15.30

 

 

23.

Куріцева Н.П.

60

 

15.00 – 16.00

 

 

 

24.

Ларіонова Г.В.

150

7.50 – 8.20

7.50 – 8.20

7.50 – 8.20

7.50 – 8.20

 

25.

Лиходій О.С.

150

 

15.00 – 15.50

15.00 – 15.50

 

15.00 – 15.50

26.

Малицька Т.А.

85

8.00 – 8.20

8.00 – 8.20

8.00 – 8.20

8.00 – 8.25

 

27.

Мальцева Л.М.

135

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

7.50 – 8.25

28.

Маркітан О.С.

120

14.30 – 15.10

14.30 – 15.10

14.30 – 15.10

 

 

29.

Місержи М.П.

95

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

8.00 – 8.20

 

30.

Найденко В.А.

45

 

 

 

 

15.00 – 15.45

31.

Нікова Г.І.

30

 

15.00 – 15.30

 

 

 

32.

Орлова Г.А.

50

15.00 – 15.50

 

 

 

 

33.

Островська Д.О.

150

15.00 – 15.50

 

 

15.00 – 15.50

15.00 – 15.50

34.

Прокопюк І.М.

90

 

15.00 – 15.45

 

 

15.00 – 15.45

35.

Прокопів С.В.

130

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

      8.00 – 8.25

7.55 – 8.25

36.

Рогозянська О.С.

75

 

8.00 – 8.25

 

     8.00 – 8.25

       8.00 – 8.25

37.

Рудницька Т.І.

155

15.00 – 15.5

15.00 – 15.50

 

      15.00 – 15.55

 

38.

Соколова В.Р.

50

 

 

15.00 – 15.50

 

 

39.

Скібінських І.С.

150

 

       15.00 – 15.50

15.00 – 15.50

 

15.00 – 15.50

40.

Сюпюр О.П.

120

 

14.00 – 14.40

14.00 – 14.40

14.00 – 14.40

 

41.

Тєтєріна Т.Г.

80

15.00 – 15.40

 

15.00 – 15.40

 

 

42.

Топал К.І.

155

7.50 – 8.20

7.50 – 8.20

7.50 – 8.20

7.50 – 8.20

7.50 – 8.25

43.

Уперенко Н.М.

120

7.50 – 8.20

7.50 – 8.20

 

7.50 – 8.20

7.50 – 8.20

44.

Федорець М.О.

50

 

 

 

14.00 – 14.50

 

45.

Холодова Т.Г.

100

 

15.00 – 15.50

 

15.00 – 15.50

 

46.

Холопова С.П.

30

8.00 – 8.15

8.00 – 8.15

 

 

 

47.

Шацька А.І.

120

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

8.00 – 8.20

48.

Димитрова  Н.А.

65

 

8.00 – 8.25

8.00 – 8.20

8.00 – 8.20

 

49.

Шугаєва Ю.І.

80

 

8.00 – 8.25

8.00 – 8.25

7.55 – 8.25

 

  50.

Кузьменкова К.С.

110

 

15.00 – 15.55

 

15.55 – 15.55

 

51.

Дмитренко К.Є.

85

 

 

13.30 – 14.10

 

13.30 – 13.15

52.

Колесник С.І.

85

 

 

 

13.30 – 14.15

13.30 – 13.40

53

Ковалюк Т.С.

85

 

13.30 – 14.15

 

13.30 – 14.10

 

54

Гордіенко О.Є.

120

14.00 – 15.00

 

14.00 – 15.00

 

 

55

Кондратюк А.Д.

90

 

14.00 – 14.45

 

 

     14.00 – 14.45

56

Мазарчук О.А.

90

 

14.00 – 14.45

 

 

14.00 – 14.45

57

Різник Н.В.

95

 

12.50 – 13.40

 

13.00 – 14.45

 

58

Конська І.І.

95

 

13.25 – 14.20

13.30 – 14.20

 

 

59

Сафонова Т.С.

95

 

 

14.00 – 14.45

 

14.00 – 14.50

60

Балановська Д.О.

90

 

14.00 – 14.45

 

 

14.00 – 14.45

61

Зацепіна О.А.

90

 

13.30 – 14.15

 

      13.30 – 14.15

 

62

Куцарєва А.О.

90

 

13.30 – 14.15

 

 

13.30 – 14.15

63

Куба О.М.

90

13.40 – 14.25

 

 

 

12.50 – 13.35

64

Мазур С.О.

85

 

13.30 – 14.15

13.30 – 14.15

 

 

 

Новости

2017-11-14

Результати конкурсу "Срібне слово" міський етап

Далі
2017-11-05

Зустріч з шкільним поліцейським

Далі
2017-10-18

Результати конкурсу "Срібне слово"

Далі
Баннер