65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

Графік

проведення вчителями індивідуальних, групових, додаткових занять та консультацій

на ІІ семестр 2017-2018 навчальний рік

П.І.Б. вчителя

Трива-лість/хв

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

1.

Александрова Л.М.

110

15.00-16.00

 

 

 

15.00-15.50

2.

Алексеева Г.І.

145

 

 

15.00-15.50

15.00-15.50

15.00-15.45

3.

Бакумова М.В.

145

15.00-15.50

15.00-15.50

 

15.00-15.45

 

4.

Барбарій А.В.

130

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

07.55-08.25

5.

Бендерська О.В.

40

 

 

15.00-15.40

 

 

6.

Біда О.О.

45

 

15.00-15.45

 

 

 

7.

Бондаренко Н.І.

115

 

 

15.00-16.00

 

15.00-15.55

8.

Броска І.А.

120

 

15.00-16.00

 

15.00-16.00

 

9.

Винокурова О.І.

75

15.00-15.40

 

15.00-15.35

 

 

10.

Волковська О.В.

75

 

 

15.00-15.40

15.00-15.35

 

11.

Гладишенко Т.П.

40

 

15.00-15.40

 

 

 

12.

Данченко С.В.

150

15.00-15.50

 

15.00-15.50

 

15.00-15.50

13.

Дімова Н.П.

85

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

 

14

Дідук В.П.

95

 

 

15.00-05.50

15.00-15.45

 

15.

Димитрова  Н.А.

70

 

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.10

16.

Домбровская О.О.

95

08.00-08.20

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

 

17.

Дубчак В.М.

120

15.00-16.00

 

15.00-16.00

 

 

18.

Житнюк О.О.

90

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

08.00-08.25

 

19.

Іванова К.З.

90

 

15.00-15.45

15.00-15.45

 

 

20.

Казакуца О.В.

130

15.00-15.45

15.00-15.45

 

15.00-15.40

 

21.

Кімаковська А.В.

30

 

 

 

 

15.00-15.30

21.

Коростиленко

135

 

15.00-15.45

15.00-15.45

15.00-15.45

 

23.

Кришань Г.А.

150

 

15.00-15.50

 

15.00-15.50

15.00-15.50

24.

Кузменкова К.С.

100

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

25.

Кукурудзяк Л.

15

 

 

 

08.00-08.15

 

26.

Курилюк І.В.

30

 

 

15.00-15.30

 

 

27.

Куріцева Н.П.

80

 

15.00-15.40

 

15.00-15.40

 

28.

Ларіонова Г.В.

140

15.00-15.40

 

15.00-15.50

 

15.00-15.50

29.

Мазуренко А.Ю.

150

15.00-15.50

15.00-15.50

 

15.00-15.50

 

30.

Малицька Т.А.

100

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

  31.

Мальцева Л.М.

115

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

08.00-08.20

08.00-08.20

32.

Макеєва К.Г.

40

 

08.00-08.20

 

 

08.00-08.20

33.

Маркітан О.С.

135

15.00-15.45

 

15.00-15.45

15.00-15.45

 

34.

Місержи М.П.

90

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

08.00-08.25

 

35.

Найденко В.А.

45

 

 

 

 

15.00-15.45

36.

Нікова Г.І.

30

 

15.00-15.30

 

 

 

37.

Орлова Г.А.

100

 

 

15.00-15.50

 

15.00-15.50

38.

Островська Д.О.

150

15.00-15.50

 

15.00-15.50

15.00-15.50

 

39.

Прокопюк І.М.

85

15.00-15.40

 

15.00-15.45

 

 

40.

Прокопів С.В.

110

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

08.00-08.25

41.

Рогозянська О.С.

90

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.25

08.00-08.25

 

42.

Соколова В.Р.

90

15.00-15.45

 

 

 

15.00-15.45

43.

Скібінських І.С.

120

15.00-15.40

 

15.00-15.40

15.00-15.40

 

44.

Сюпюр О.П.

135

 

15.00-15.45

15.00-15.45

15.00-15.45

 

45.

Тєтєріна Т.Г.

100

15.00-15.50

 

 

15.00-15.50

 

46.

Топал К.І.

140

07.55-08.25

07.55-08.25

07.55-08.25

08.00-08.25

08.00-08.25

47.

Уперенко Н.М.

100

08.00-08.25

08.00-08.25

 

08.00-08.25

08.00-08.25

48.

Федорець М.О.

55

 

 

15.00-15.55

 

 

49.

Холодова Т.Г.

100

 

15.00-15.50

 

15.00-15.50

 

50.

Холопова С.П.

55

08.00-08-20

 

 

08.00-08.20

08.00-08.15

51.

Чернега Л.В.

50

 

08.00-08.25

08.00-08.25

 

 

52.

Шугаєва Ю.І.

85

08.00-08.20

 

08.00-08.20

08.00-08.20

08.00-08.20

53.

Шуляк-Ів. М.А.

35

 

 

15.00-15.35

 

 

54.

Артеменко В.М.

95

14.30 – 15.20

 

14.30 – 15.15

 

 

55.

Колесник С.І.

105

 

14.30 – 15.20

 

14.30 – 115.25

 

56.

Ковалюк Т.С.

105

14.30 – 15.20

 

14.30 – 15.25

 

 

57.

Гордіенко О.Є.

125

14.30 – 15.10

14.30 – 15.10

 

14.30 – 15.15

 

58.

Кондратюк А.Д.

100

 

 

14.30 – 15.20

 

14.30 – 15.20

59.

Мазарчук О.А.

100

14.30 – 15.20

 

 

14.30 – 15.20

 

60.

Різник Н.В.

95

 

14.30 – 15.20

14.30 – 15.15

 

 

61.

Конська І.І.

95

14.30 – 15.20

 

 

14.30 – 15.15

 

62.

Сафонова Т.С.

95

 

14.30 – 15.20

 

 

         14.30 – 15.15

63.

Балановська Д.О.

90

14.30 – 15.15

 

14.30 – 15.15

 

 

64.

Зацепіна О.А.

90

 

14.30 – 15.15

 

14.30 – 15.15

 

65.

Куцарєва А.О.

90

14.30 – 15.15

 

14.30 – 15.15

 

 

66.

Мазур С.О.

105

 

14.30 – 15.20

 

 

14.30 – 15.25

67

Рудь О.М.

10

08.00 – 08.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новости

2018-07-29

С днем рождения, дорогой Евгений Александрович!

Далі
2018-06-23

До уваги батьків! 22 серпня 2018 року о 10.00 відбудеться співбесіда з претендентами на вільні місця у 7-10 класах

Далі
2018-05-14

До уваги батьків! Про порядок вступу учнів до 1 класу.

Далі
Баннер