65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

Графік конкурсів та шкільних свят

ОДЕСЬКОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ №2

на 2017-2018 навчальний рік

 

Назва конкурсу,свята

Дата проведення

Відповідальні

1.

Свято «Здраствуй,рідна школа!»

01.09.17

(п’ятниця)

Найденко В.А.

Бендерська О.В.

Шуляк-Іванішина М.А.

 Вихователі (1-11кл.)

2.

Вахта на Алеї Слави

18.09-22.09.2017

Найденко В.А.

 

3.

Осінній ярмарок «Промінь добра»

28.09.2017

Найденко В.А.

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (1-11кл.)

4.

Концерт для вчителів

29.09.17

Шуляк-Іванішина М.А.

 

5.

Відвідування музею історії школи та музеїв м. Одеси

Протягом року

Вихователі (1-11кл.)

6.

Міський конкурс

«Срібне слово»

Жовтень 2017

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (1-11кл.)

7.

Міський вокальний конкурс

«На крилах пісень»

Жовтень 2017

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (1-11кл.)

8.

Гра для учнів 7-х класів «Найрозумніший географ»

05.10.2017

Гладишенко Т.П.

Вихователі (7 кл.)

9.

Географічний брейн-ринг серед учнів

8-х класів

06.10.2017

Прокопюк І.М.

Вихователі (8 кл.)

10.

Спортивно-військове свято. Змагання команд «Джура»

12.10.2017

Топал К.І.

Барбарій А.В.

Шуляк-Іванішина М.А.

11.

Брейн-ринг «Моя Іспанія»

 

19.10.2017

Ларіонова Г.В.

12.

Позакласний захід «Феєрична Іспанія»

 

20.10.2017

Ларіонова Г.В.,

Соколова В.Р.  (9-11 класи)

13.

ХІ шкільний конкурс

«Королева осені 2017»

 

26.10.17

(9-А,9-Б,10-А,10-Б)

Бендерська О.В.

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (9-10кл.)

14.

Осінні канікули (за окремим графіком)

30.10.17-03.11.17

Найденко В.А.

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (1-11кл.)

 

15.

Буквенно-фонетичний конкурс «Буквоїд»

07.11.2017 (10-11 кл.)

08.11.2017 (9-ті класи)

 

16.

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(читці і поети, вокалісти, танцюристи, інструменталісти)

13.11.17-17.11.17

13.11.17-вокалісти

14.11.17-танцюристи

15.11.17-інструменталісти

Педагог-організатор

Найденко В.А.

Вихователі (1-11кл.)

17.

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(театральний жанр)

13.11.17-17.11.17

16.11.17       5-А

17.11.17       5-Б

 

Найденко В.А.

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (5 кл.)

 

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(театральний жанр)

20.11.17-24.12.17

 

20.11.17        5-В

21.11.17        5-Г

23.11.17        6-А

24.11.17        6-Б

Найденко В.А.

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (5-6 кл.)

 

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(театральний жанр)

 

27.11.17-01.12.17

27.11.17        6-В

28.11.17        6-Г

29.11.17        7-А

30.11.17        7-Б

01.12.17        7-В

Найденко В.А.

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (6-7 кл.)

 

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(театральний жанр)

 

 

04.12.17-08.12.17

04.12.17         8-А

05.12.17         8-Б

06.12.17         8-В

07.12.17         9-А

08.12.17         9-Б

Найденко В.А.

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (8-9 кл.)

 

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(театральний жанр)

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНО- УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО

11.12.17-15.12.17

11.12.17        10-А

12.12.17        10-Б

13.12.17        11

 (Андріївські вечорниці)

14.12.17-15.12.17

Образотворче мистецтво

Декоративна творчість

Найденко В.А.

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (10-11 кл.)

 

 

 

Вихователі (1-11кл.)

18.

Благодійна акція

«Подаруй дитині казку»

Грудень 2017

Шуляк-Іванішина М.А.

Найденко В.А.

Вихователі (1-11кл.)

19.

Зимові свята.

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад» (театральний жанр 1-4 класи)

 

18.12.17-22.12.17

18.12.17

10.00-1-А Балановська Д.О.

12.00-1-Б Зацепіна О.А.

14.00-1-В Куцарєва А.О.

19.12.17

10.00-2-А Мазур С.О.

12.00-2-Б Дмитренко К.Є.

20.12.17

10.00-2-В Колесник С.І.

12.00-2-Г Ковалюк Т.С.

21.12.17

10.00-3-А Гордієнко О.Є.

12.00-3-Б Кондратюк А.Д.

14.00-3-В Мазарчук О.А.

 

22.12.17

10.00-4-А Різник Н.В.

12.00-4-Б Конська І.І.

14.00-4-В Сафонова Т.С.

 

 

Найденко В.А.

Шуляк-Іванішина М.А.

Вихователі (1-4кл.)

20.

Зимові канікули (за окремим графіком)

28.12.17-12.01.18

Найденко В.А.

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

21.

Брейн-ринг «Хімічні змагання» 9 класи

25.01.2018

Тєтєріна Т.Г.

Прокопів С.В.

Малицька Т.А.

22.

Літературно – музична композиція

«Я встретил Вас…» 9-11 класи

01.02.2018

Прокопів С.В.

23.

Орфографічний конкурс для учнів 5-8 класів

Mister/MissSpelling

13.02.2018

Біда О.О.

Островська Д.О.

24.

Концерт для учнів 8-11 класів

“Across cultures”

15.02.2018

Біда О.О.

Островська Д.О.

Вихователі (8-11кл.)

25.

Вистава-подорож «Одна, єдина Україна» 8-9 класи

02.03.2018

Місержи М.П.,

вихователі 8-9 класів

26.

«Нумо, дівчата!»

серед учнів 5 класів

06.03.2018

Броска І.А., вихователі 5-тих класів

 

27.

Святковий концерт до свята 8-го Березня  «Березень дарує диво…»

07.03.2018

Шуляк-Іванішина М.А.

28.

Конкурс серед учнів 7-8 класів «Українкою я народилася»

09.03.2018

Кузменкова К.С.

Вихователі (7-8 кл.)

29.

Шевченківські свята

«Земний  уклін тобі, Тарасе»

05.03.18-09.03.18

Малицька Т.А

30.

Міський конкурс

Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зоряна Юність Одеси»

Березень-Квітень 2018

Педагог-організатор Вихователі (1-11кл.)

31.

Весняні канікули (за окремим графіком)

26.03.18-30.03.18

Найденко В.А.

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

32.

Біологічний турнір серед учнів 10-х класів

«Всі науки в Біології або Біологія у всіх науках»

15.03.2018

Бендерська О.В.

Вихователі (10 кл.)

33.

Тиждень захисту проектів (предметних, соціальних, краєзнавчих) – за окремим планом

09.04.18-13.04.18

Вчителі (5-11 кл)

Вихователі (1-11 кл.)

 

34.

Благодійний ярмарок

«Промінь добра»

04.04.2018

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі (1-11кл.)

35.

Турнір серед учнів 8-х класів

«Юні Одесознавці»

06.04.2018

Бондаренко Н.І.

Вихователі (8 кл.)

36.

«АВС party» 1 класи

 

20.04.2018

Біда О.О., Островська Д.О.

37.

Свято Букваря

24, 25, 26.04.2018

Вчителі 1-х класів

38.

9 травня – День Перемоги в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.

Реквієм до Дня пам’яті

07.05.2018

Шуляк-Іванішина М.А.

Іванова К.З.

Вихователі (1-11кл.)

39.

Фестиваль країн Європи

14.05.18-18.05.18

Біда О.О.

Островська Д.О.

40.

День Вишиванки

17.05.2018

Найденко В.А.

41.

Останній Дзвоник

25.05.2018

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі (1-11кл.)

 

 

 

 Тематичні тижні 2017 – 2018 н.р.

Назва тижня Дата Відповідальний Відкритий захід Черговий клас
1 "Здраствуй, рідна школо!"  04.09 - 08.09

Іванова К.З., 

Бендерська О.В.,

Найденко В.А.

 01.09 - Батьківські збори  9-А
2 Тиждень Лідера  11.09-15.09 Мельник О.М.    9-Б
3 Тиждень Психології  18.09-22.09 Мельник О.М.    7-Б
4 Тиждень історії школи  25.09-29.09 Сита Л.С.

 28.09 Яр

29.09 вч

 7-В
5 ТижденьГеографії  02.10-05.10 Прокоп'юк І.М.    7-А
6 Тиждень військово-патріотичного виховання "Я, родина, Батьківщина"  09.10-13.10 Найденко В.А.  12.10 конф.  8-А
7 Тиждень іспанської мови  16.10-20.10 Ларіонова Г.В.,
Соколова В.Р.
   8-Б
8

Тиждень осінніх барв /

Тиждень безпеки життєдіяльності

 23.10-27.10

Найденко В.А.

Шуляк-Ів.М.А.

 26.10 КО  11
9 Тиждень рідної мови  06.11-10.11 Малицька Т.А.    9-А
10

Тиждень толерантності / Тиждень музичного та образотворчого мистецтва

 13.11-17.11

Бондаренко Н.І.,
Федорець М.О.

   9-Б
11 Тиждень "Відкриття людства"  20.11-24.11 Бендерська О.В.    10-Б
12 Тиждень милосердя "Від серця до серця"  27.11-01.12

Мельник О.М.,

Дімова Н.П.

   7-А
13 Тиждень правознавства  04.12-08.12 Волковська О.В.    7-Б
14 Тиждень фізичного виховання "Скоріше, вище, сильніше"  11.12-15.12 Барбарій А.В.,
Топал К.І.
   8-В
 15 Новорічна казка  18.12-22.12

Найденко В.А.

Гладишенко Т.П.

   10-А
 16 Новорічна феєрія  25.12-28.12 Найденко В.А.    11
 17 Тиждень народознавства  15.01-19.01

Бендерська О.В.,

Біда О.О.

   9-Б
 18

Тиждень хімії /

Тиждень профорієнтації

 22.01-26.01

Мельник О.М.

Тєтєріна Т.Г.

   9-А
 19 Тиждень російської мови та зарубіжної літератури  29.01-02.02 Прокопів С.В.,
Дімова Н.П.
   8-В
 20 Тиждень інформатики "Безпечний інтернет"  05.02-09.02 Алєксєєва Г.І.  06.02  6-Б
 21 Тиждень англійської мови (5-11 класи)  12.02-16.02 Біда О.О.    6-Г
 22 Тиждень Математики  19.02-23.02 Іванова К.З.    6-А
 23 Тиждень Історії  26.02-02.03 Волковська О.В.
Місержи М.П.
   6-В
 24 "Земний уклін тобі, Тарасе"  05.03-09.03 Малицька Т.А.  7-8 УН  10-Б
 25 Тиждень Біології  12.03-16.03 Александрова Л.М.  15.03  7-А
 26 Тиждень Книги  19.03-23.03 Щетиніна Т.Ф.    7-Б
 27 Тиждень Одесознавства  02.04-06.04 Бондаренко Н.І.  06.04 ЯР  8-А
 28 Тиждень Фізики  10.04-13.04 Мальцева Л.М.    7-В
 29 Тиждень англійської мови (1-4 класи)  16.04-20.04 Біда О.О.    8-Б
 30 Тиждень Охорони праці та безпеки життєдіяльності  23.04-27.04

Бендерська О.В.,

Найденко В.А.

 Свято Букваря

26.04 МАН

 6-А
 31 Тиждень родинного виховання  30.04-04.05 Найденко В.А.    6-Б
 32 Тиждень Пам'яті  07.05-11.05 Шуляк-Ів.М.А.  07.05  6-В
 33 Фестиваль країн Європи  14.05-18.05

Біда О.О.

Островська Д.О.

   6-Г
 34 До побачення, школо!  21.05-25.05 Найденко В.А.    10-А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Графік конкурсів та шкільних свят Одеської школи-інтернату № 2 на 2016-2017 навчальний рік

Назва конкурсу,свята

Дата проведення

Відповідальні

1

Свято «Здраствуй,рідна школа!»

01.09.16

Найденко В.А.

Бендерська О.В.

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

2

Ювілей школи

70 років

24.09.16

Дімова Н.П.

Мальцева Л.М.

Савельєва Н.В.

Оргкомітет

3

Концерт для вчителів

30.09.16

Педагог-організатор

 

4

Всеукраїнський проект

«Це – наше і це – твоє!»

Учні 2-4 кл.

 

__________________________

Педагог-організатор

Вихователі (2-4 кл.)

5

Відвідування музею історії школи та музеїв м. Одеси

Протягом року

Вихователі (1-11кл.)

6

«Приморський бульвар»

ІХ міський конкурс авторів-виконавців пісень про Одесу

Жовтень 2016

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

7

Міський конкурс

«Срібне слово»

Жовтень 2016

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

8

Міський вокальний конкурс

«На крилах пісень»

Жовтень 2016

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

9

Гра для учнів 6-х класів «Найрозумніший географ»

05.10.2016

Гладишенко Т.П.

Вихователі (6 кл.)

10

Географічний брейн-ринг серед учнів

8-х класів

06.10.2016

Прокопюк І.М.

Вихователі (8 кл.)

11

«Козацькі забави»

до Дня захисника Вітчизни

12.10.2016

Топал К.І.

Барбарій А.В.

Педагог-організатор

12

Осінній ярмарок «Промінь добра»

13.10.2016

Найденко В.А.

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

13

«Країни Латинської Америки»

Позакласний захід для учнів 7 класів

 

18.10.2016

Соколова В.Р.

Вихователі (7 кл.)

14

Позакласний захід

«Відкриття Америки»

 

19.10.2016

Ларіонова Г.В.

Вихователі (6-11кл.)

15

Х шкільний конкурс

«Королева осені 2016»

 

20.10.16

(9-А,9-Б,9-В,10)

Бендерська О.В.

Вихователі (9-10кл.)

16

Осінні канікули (за окремим графіком)

24.10.16-28.10.16

Найденко В.А.

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

 

17

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(читці і поети, вокалісти, танцюристи, інструменталісти)

14.11.16-18.11.16

02-04.11.16-читці та поети 1-4 кл.

14-15.11.16-читці та поети 5-11кл.

16.11.16-вокалісти

17.11.16-танцюристи

18.11.16-інструменталісти

Педагог-організатор

Найденко В.А.

Вихователі (1-11кл.)

18

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(театральний жанр)

21.11.16-25.11.16

21.11.16        5-А

22.11.16        5-Б

23.11.16        5-В

24.11.16        5-Г

25.11.16        6-А

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі (5-6 кл.)

19

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(театральний жанр)

28.11.16-02.12.16

28.11.16        6-Б

29.11.16        6-В

30.11.16        7-А

01.12.16        7-Б

02.12.16        7-В

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі (6-7 кл.)

20

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(театральний жанр)

 

 

05.12.16-09.12.16

05.12.16         8-А

06.12.16         8-Б

07.12.16         9-А

08.12.16         9-Б

09.12.16         9-В

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі (8-9 кл.)

21

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

(театральний жанр)

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНО- УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО

12.12.16-16.12.16

12.12.16        10-А

13.12.16        11-А,Б (Андріївські вечорниці)

14.12.16-16.12.16

Образотворче мистецтво

Декоративна творчість

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі(10-11кл.)

 

 

Вихователі (1-11кл.)

22

Благодійна акція

«Подаруй дитині казку»

Грудень 2016

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі (1-11кл.)

23

Зимові свята.

Шкільний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зорепад» (театральний жанр 1-4 класи)

 

21.12.16-28.12.16

21.12.16

10.00-4-А

12.00-4-Б

14.00-4-В

22.12.16

10.00-4-Г

12.00-3-А

14.00-3-Б

23.12.15

10.00-3-В

12.00-2-А

14.00-2-Б

26.12.15

10.00-2-В

12.00-1-А

14.00-1-Б

 

27.12.2016

10.00-1-Г

12.00-1-В

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі (1-4кл.)

24

Зимові канікули (за окремим графіком)

29.12.16-15.01.17

Найденко В.А.

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

25

Орфографічний конкурс для учнів 5-8 класів

Mister/MissSpelling

31.01.2017

Біда О.О.

Островська Д.О.

26

Концерт для учнів 8-11 класів

“Keep Love in Your Heart”

02.02.2016

Біда О.О.

Островська Д.О.

Вихователі (8-11кл.)

27

Шкільне свято до Дня всіх закоханих

14.02.2017

Педагог-організатор

Самоврядування

26

Позакласний захід для учнів 10-11 класів «Вечір поезії»

16.02.2017

 

Дімова Н.П.

Прокопів С.В. Вихователі(10-11кл.)

27

Конкурс

«Песня в солдатской шинели»

Лютий 2017

Педагог-організатор Вихователі (1-11 кл.)

28

«А ну-мо, дівчата!» серед учнів 5 класів

06.03.2017

Рогозянська О.С.

Вихователі (5 кл.)

29

Святкова програма до Міжнародного жіночого дня

07.03.2017

 

Педагог-організатор Вихователі (9-10 кл.)

30

Конкурс серед учнів 7-8 класів «Українкою я народилася»

10.03.2017

Малицька Т.А.

Вихователі (7-8 кл.)

31

Шевченківські свята

«Низький уклін тобі, Тарасе»

06.03.17-10.03.17

Малицька Т.А

32

Міський конкурс

Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зоряна Юність Одеси»

Березень-Квітень 2017

Педагог-організатор Вихователі (1-11кл.)

33

Весняні канікули (за окремим графіком)

27.03.17-02.04.17

Найденко В.А.

Педагог-організатор

Вихователі (1-11кл.)

34

Тиждень захисту проектів (предметних, соціальних, краєзнавчих) – за окремим планом

03.04.17-07.04.17

Вчителі (5-11 кл)

Вихователі (1-11 кл.)

 

35

Благодійний ярмарок

«Промінь добра»

06.04.2017

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі (1-11кл.)

36

Турнір серед учнів 8-х класів

«Юні Одесознавці»

07.04.2017

Бондаренко Н.І.

Вихователі (8 кл.)

37

Біологічний турнір серед учнів 9-х класів

«Всі науки в Біології або Біологія у всіх науках»

27.04.2017

Бендерська О.В.

Вихователі (9 кл.)

38

9 травня – День Перемоги в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.

Реквієм до Дня пам’яті

05.05.2017

Іванова К.З. Вихователі (1-11кл.)

39

Фестиваль країн Європи

08.05.17-12.05.17

Біда О.О.

Островська Д.О.

40.

День Вишиванки

19.05.2017

Найденко В.А.

41

Останній Дзвоник

26.05.2017

Педагог-організатор Найденко В.А.

Вихователі (1-11кл.)

 

 

               

 

Новости

2017-11-14

Результати конкурсу "Срібне слово" міський етап

Далі
2017-11-05

Зустріч з шкільним поліцейським

Далі
2017-10-18

Результати конкурсу "Срібне слово"

Далі
Баннер