65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

Досягнення школи у 2017-2018 навчальному році

 

Результати участі учнів в районних, міських, обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Відбірковий (районний) тур

Міський етап

Обласний етап

Регера Крус Хосе Денис,

11 клас,

ІІІ місце з економіки

 

Регера Крус Хосе Денис,

11 клас,

І місце з іспанської мови

 Карпенко Ніколіна, 11 клас,

ІІІ з географії

Карпенко Ніколіна, 11 клас,

ІІІ з географії

 

Федотова Аліса, 10 – А клас,

ІІІ місце з історії

Карпенко Ніколіна, 11 клас,  ІІІ з англійської мови

Карпенко Ніколіна, 11 клас, ІІІ з англійської мови

Федотова Аліса, 10 – А клас, ІІІ місце з біології

Федотова Аліса, 10 – А клас,

ІІІ місце з біології

Федотова Аліса, 10 – А клас,  ІІ місце з біології

Лазаренко Дар’я, 8 – А клас,

ІІІ місце з хімії

Гек Едуард, 9 – А клас,

ІІІ місце з англійської мови

Гек Едуард, 9 – А клас,

ІІІ місце з англійської мови

Галушкін Артем, 6 – Б клас,

ІІІ місце з математики

Новоселя Марія, 10 – А клас,

ІІІ місце з англійської мови

Новоселя Марія, 10 – А клас ІІ місце з англійської мови

 

 

Результати участі учнів в шкільних та позашкільних конкурсах

у 2017-2018 навчальному році

 

Назва конкурсу

клас 

місце

керівник 

1.

Шкільний конкурс знавців англійської мови імВ.Скалкіна

Морару Павло,

10-А

І

Мазуренко А.Ю.

2.

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»

Головачов Андрій 3-Б

І

Гордієнко О.Є.

3.

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»

Діденко Варвара 

4-В

ІІ

Маркітан О.С.

4.

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»

Якименко Ілля

5-В

ІІ

Бакумова М.В.

5.

Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»

Бідюк Олег

3-В

І

Дідук В.П.

6.

Міський та обласний етапи конкурсу

Кращий читач року 

Ковальов Ігор

7

І

Щетиніна Т.Ф.

7.

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

Ніколаєва Дар’я

5-В

ІІІ

Броска І.А.

8.

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

Чехлов Андрій

3-В

ІІ

Мазарчук О.А.

9.

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

Сакалюк Ярослава

4-А

ІІІ

Різник Н.В.

10.

Міський конкурс «Юний математик міста Одеси»

Якименко Ілля

5-В

ІІІ

Куріцева Н.П.

11.

Міський конкурс-квест «Світ професій»

Команда учнів 10-Б класу

ІІІ

Шуляк-Іванішина М.А.

12.

Міський конкурс «Кращий проект учнівського самоврядування»

Оробець Наталя

10-Б

ІІІ

Шуляк-Іванішина М.А

 

Результати шкільного етапу захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої Академії наук

 

Прізвище, ім’я учня

клас

Тема роботи

керівник

місце

1.

Ткач Андрій

7-В

Математичний календар

Іванова К.З.

I

2.

Запорожець Микита

5-В

«Родственные слова в языкахкоторые я изучаю в школе»

Дімова Н.П.

II

3.

Піть Роберт, Якименко Ілля

5-В

«Історія виникнення десяткових дробів»

Куріцева Н.П.

III

4.

Шрайнер Матвій

6-А

 

«Чорні дири»

Гладишенко Т.П.

III

6.

Кисленко Володимир

9-А

«Технічне використання електролізу»

Мальцева Л.М.

I

7.

Сидоров Ярослав

10-А

«Дослідження ринку праці на предмет працевлаштування підлітків в нашому місті»

Прокопюк І.М.

II

8.

Анікіна Дар’я

 

11

«ГМО: за і проти»

Александрова Л.М.

II

9.

Мельник Дар’я

10-А

«Десять способів розв’язання квадратних рівнянь»

Холодова Т.Г.

III

 

 

 

Досягнення школи у 2016-2017 навчальному році  

Досягнення школи у 2015-2016 навчальному році

Досягнення школи у 2014-2015 навчальному році

Досягнення школи у 2013-2014 навчальному році

 

"Золоті медалісти"

 

 

 

Новости

2018-09-24

Створений і працює новий сайт ліцею. Ласкаво просимо https://lanzheronivskyi.com.ua

Дальше
2018-07-29

С днем рождения, дорогой Евгений Александрович!

Дальше
2018-06-23

До уваги батьків! 22 серпня 2018 року о 10.00 відбудеться співбесіда з претендентами на вільні місця у 7-10 класах

Дальше
Баннер