65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

2017-12-19

Прізвище та ім’я виконавця

Клас

Місце

Мельниченко Софія

7-А

І місце

Лужецький Ярослав

5-А

І місце

Лужецька Владислава

5-А

І місце

Верезуб Вероніка

5-А

І місце

Вольєва  Софія

6-Г

І місце

Сичова Стефанія

5-В

І місце

Залевський Федір

5-В

І місце

Соловйова Катерина

5-В

І місце

Коваль Міхаїл

2-В

І місце

Кубишкіна Ксенія

5-Г

І місце

Сологуб Володимир

1-А

І місце

Мельниченко Софія

7-А

ІІ місце

Алексенко Олександра

3-Б

ІІ місце

Горліченко Катерина

1-А

ІІ місце

Полякова Ірина

1-А

ІІ місце

Бельченко Вікторія

4-Б

ІІІ місце

Голокоз Софія

4-Б

ІІІ місце

Полюганич Валерія

2-Г

ІІІ місце

Воконоголь Наталія

2-Г

ІІІ місце

Попова Марія

2-Г

ІІІ місце

Данилко Діана

2-В

ІІІ місце

Житкевич Злата

3-Б

ІІІ місце

Андрущенко Анастасія

3-В

ІІІ місце

Карабун Кароліна

1-А

ІІІ місце

Результати участі у шкільному етапі конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зорепад»

Номінація «Образотворче мистецтво»

 

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

Прізвище та ім’я виконавця

Клас

Місце

Дідух Олександра

3-А

І місце

Станева Вероніка

6-Г

І місце

Сичова Стефанія

5-В

І місце

Кухар Єлизавета

5-В

І місце

Волошинова Поліна

1-В

І місце

Боднарук Микола

1-В

І місце

Горлач Дарина

1-В

І місце

Лепетюк Вікторія

1-В

І місце

Чапір Анна

1-В

І місце

Малюта Софія

1-В

І місце

Мельник Олександра

1-В

І місце

Терепа Агнія

1-В

І місце

Житкевич Нікіта

1-В

І місце

Мороз Максим

1-В

І місце

Юрік Кирило

7-Б

І місце

Ніколаєв Андрій

2-В

І місце

Хлєбніков Серафим

2-В

І місце

Кульчицька Крістіна

2-В

І місце

Бардіна Любов

3-Б

І місце

Житкевич Злата

3-Б

І місце

Ботя Аліса

 

3-В

І місце

Бідюк Олег

3-В

І місце

Гандрабурян Назар

3-В

І місце

Ярмакі Сепан

3-В

І місце

Колективна робота 3-В класу

 

І місце

Башкіров Микола

1 – а

І місце

Мординська Еліна

1 – а

І місце

Хатьянов Максим

1-Б

І місце

Лебеденко Максим

5-В

ІІ місце

Залевський Федір

5-В

ІІ місце

Сіротський Матвій

1-В

ІІ місце

Шаханов Ігор

1-В

ІІ місце

Богданова Марія

1-В

ІІ місце

Москаленко Маргарита

1-В

ІІ місце

Байков Влад

1-В

ІІ місце

Красільніков Ігор

1-Б

ІІ місце

Новицький Олександр

1-В

ІІ місце

Собчук Дар’я

1-В

ІІ місце

Леонович Максим

1-В

ІІ місце

Лісунов Максим

1-В

ІІ місце

Філіпцов Володимир

3-Б

ІІ місце

Дудко Софія

3-В

ІІ місце

Крущук Ілля

3-В

ІІ місце

Чайкіна Марія

3-В

ІІ місце

Санніков-Хазін Олександр

3-В

ІІ місце

Арікова Дар’я і Аріков Павло

3-В

ІІ місце

Звягінцев Ігор

3-А

ІІ місце

Заволока Софія

3-А

ІІ місце

Карабун Марк

5-А

ІІ місце

Туріненко Катерина

5-А

ІІ місце

Бабенко Дмитро

1-В

ІІІ місце

Корсак Микола

1-В

ІІІ місце

Жигун Анастасія

1-В

ІІІ місце

Філіппов Даніїл

1-Б

ІІІ місце

Новицький Азарій

1-В

ІІІ місце

Радзілевич Владислав

1-В

ІІІ місце

Міхов Михайло

5-Г

ІІІ місце

Попова Марія

2-Г

ІІІ місце

Гриценко Марія

3-В

ІІІ місце

Притула Злата

1-А

ІІІ місце

Надкернична Тіна

1-А

ІІІ місце

Коваль Міхаїл

2-В

ІІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новости

2018-04-17

До уваги батьків!! Про оздоровлення дітей під час літніх канікул!!

Далі
2018-04-10

Великодні приготування

Далі
2018-04-10

Рейтинг класів

Далі
Баннер