65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

2017-08-22

 С П И С О К

УЧНІВ 1-А КЛАСУ

ВЧИТЕЛЬ: БАЛАНОВСЬКА ДАР’Я ОЛЕКСАНДРІВНА

І КОРПУС, ІІ ПОВЕРХ, ПРАВА СТОРОНА

КАБІНЕТ №7

 

 

1.

Аріков Павло

2.

Арікова Дар’я

3.

Бахчієв Ярослав

4.

Башкіров Микола

5.

Бевза Юрій

6.

Біловенко Маргарита

7.

Бобрук Павло

8.

Вронський-Проць Даниїл

9.

Горліченко Катерина

10.

Дьяченко Андрій

11.

Зінченко Євгеній

12.

Казимов Карім

13.

Капіца Віра

14.

Карабун Кароліна

15.

Кулішов Дмитр

16.

Лазуткіна Марія

17.

Лук’янчук Кирило

18.

Ляшенко Тимур

19.

Міхнєва Таїсія

20.

Мординська Еліна

21.

Надкернична Тіна

22.

Орлов Олександр

23.

Полякова Ірина

24.

Притула Злата

25.

Ревер Борис

26.

Рябошапко Анна

27.

Сологуб Володимир

28.

Стоянов Петро

29.

Тарасенко Маргарита

30.

Твердохлібов Олександр

 

 

С П И С О К

УЧНІВ 1-Б КЛАСУ

ВЧИТЕЛЬ: ЗАЦЕПІНА ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА

ВИХОВАТЕЛЬ: КУБА ОКСАНА МИКОАЇВНА

ІІ КОРПУС, І І ПОВЕРХ, ЛІВА СТОРОНА, КАБІНЕТ №32

 

 

1.

Аврамов Богдан

2.

Баташов Дмитро

3.

Баужинскайте Аліка-Іоанна

4.

Безгіна Соф’я

5.

Булгаков Михайло

6.

Воєвода Кирило

7.

Вогун Анастасія

8.

Воденко Олена

9.

Галата Крістіна

10.

Гінкул Ніколь

11.

Гоменюк Віталіна

12.

Гребенюк Даніель

13.

Довгаль Віра

14.

Долінний Марк

15.

Жук Ксенія

16.

Железняк Макар

17.

Іванов Віталій

18.

Коф Ксенія

19.

Красильніков Ігор

20.

Кугутько Ілля

21.

Ляховецька Надія

22.

Мокроусов Георгій

23.

Ніжнік Ксенія

24.

Охтін Олександр

25.

Теліженко Альбіна

26.

Ткаченко Жанна

27.

Філіппов Даніїл

28.

Хатьянов Максим

29.

Черепанов Георгій

30.

Шумілін Володимир

 

 

 

С П И С О К

УЧНІВ 1-В КЛАСУ

ВЧИТЕЛЬ: КУЦАРЄВА АЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА

ВИХОВАТЕЛЬ: МАТІЙЧУК МАРІЯ ВІТАЛІЇВНА

            ІІ КОРПУС, І ПОВЕРХ, ЛІВА СТОРОНА

КАБІНЕТ №39

 

1.

Бабенко Дмитро

2.

Байков Владислав

3.

Богданова Марія

4.

Боднарук Микола

5.

Волошинова Поліна

6.

Вінніченко Андрій

7.

Віхристенко Катерина

8.

Горлач Дар’я

9.

Жигун Анастасія

10.

Житкевич Нікіта

11.

Корсак Микола

12.

Леонович Максим

13.

Лепетюк Вікторія

14.

Лефтер Валерія

15.

Лісунов Максим

16.

Малюта Софія

17.

Мельник Олександра

18.

Мороз Максим

19.

Москаленко Анна-Маргарита

20.

Новицький Азарій

21.

Новицький Олександр

22.

Радзілевич Владислав

23.

Рябко Владислав

24.

Сіротський Матвій

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Собчук Дар’я

Терепа Агнія

Чапір Анна

Чеботар Ілля

Челак Борис

Шаханов Ігор

 

 

 

 

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ВІДБУДУТЬСЯ

 

28 СЕРПНЯ 2017 РОКУ О 17-00 ГОДИНІ

 

Новости

2017-09-18

До уваги учнів та батьків!

Далі
2017-08-22

РОЗГЛЯД ДОКУМЕНТІВ ТА ДОПУСК ДО КОНКУРСНОГО ВИПРОБУВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ ДО 6-10 КЛАСІВ ОДЕСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ №2 У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ, БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ 28 СЕРПНЯ 2017 РОКУ О 09-00 ГОДИНІ.

Далі
2017-08-22

Списки учнів 1-х класів. Батьківські збори 28 серпня 2017 року о 17.00.

Далі
Баннер