65044 г. Одесса
пр. Гагарина, 6
тел.: 776-20-97,
776-11-21


укр   рус
 

2017-06-14

С П И С О К

ДІТЕЙ, ЯКІ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СПІВБЕСІДИ МОЖУТЬ БУТИ ЗАРАХОВАНІ ДО 1-Х КЛАСІВ

 НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК,

ПРИ НАЯВНОСТІ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

 

1. Аврамов Богдан

2. Аріков Павло

3. Арікова Дар'я

4. Бабенко Дмитро

5. Байков Владислав

6. Баташов Дмитро

7. Баужинскайте Аліка-Іоанна

8. Бахчієв Ярослав

9. Башкіров Микола

10 .Бевза Юрій

11. Безгіна Соф'я

12. Біловенко Маргарита

13. Білоусова Марія

14. Бобрук Павло

15. Богданова Марія

16. Боднарук Микола

17. Бушина Ольга

18. Булгаков Михайло

19. Бойчук Орина

20. Волушева Аріна

21. Велиженко Микола

22. Вінніченко Андрій

23. Віхристенко Катерина

24. Вогун Анастасія

25. Воденко Олена

26. Воєвода Кирило

27. Волошинова Поліна

28. Вронський-Проць Даниїл

29. Галата Крістіна

30. Гінкул Ніколь

31. Горлач Дар'я

32. Довгаль Віра

33. Долинний Марк

34. Дьяченко Андрій

35. Жигун Анастасія

36. Житкевич Нікіта

37. Жук Ксенія

38. Зінченко Євгеній

39. Іванов Віталій

40. Казимов Карім

41. Карабун Кароліна

42. Корсак Микола

43. Коф Ксенія

44. Красильніков Ігор

45. Кугутько Ілля

46. Кулішов Дмитро

47. Куриленко Іван

48. Копошець Артем

49. Коробенко Ілля

50. Лазуткіна Марія

51. Леонович Максим

52. Лепетюк Вікторія

53. Лефтер Валерія

54. Лісунов Максим

55. Лук'янчук Кирило

56. Ляховецька Надія

57. Ляшенко Тимур

58. Малишенко Єсєнія

59. Малюта Софія

60. Мельник Олександра

61. Міхнєва Таїсія

62. Мординська Еліна

63. Мороз Максим

64. Надкернична Тіна

65. Ніжнік Ксенія

66. Новицький Азарій

67. Новицький Олександр

68.  Орлов Олександр

69. Полякова Ірина

70. Притула Злата

71. Радзілевич Владислав

72. Ревер Борис

73. Рябко Владислав

74. Рябошапка Анна

75. Сіротський Матвій

76. Собчук Дар'я

77. Стоянов Петро

78. Тарасенко Маргарита

79. Твердохлібов Олександр

80. Теліженко Альбіна

81. Терепа Агнія

82. Ткаченко Жанна

83. Філіппов Даніїл

84. Хатьянов Максим

85. Чапір Анна

86. Чеботар Ілля

87. Челак Борис

88. Черепанов Георгій

89. Шаханов Ігор

 90. Шумілін Володимир

 

 

 

 

Новости

2017-11-14

Результати конкурсу "Срібне слово" міський етап

Далі
2017-11-05

Зустріч з шкільним поліцейським

Далі
2017-10-18

Результати конкурсу "Срібне слово"

Далі
Баннер